Je to rebel! aneb Ze života Mistra Křeníka

2. listopadu 2017 v 23:21 | Fritzi |  Fritzi, takovej rejpal

Dlouho jste o mne neslyšeli. Pravděpodobně dlouho neuslyšíte, ale tento klenot nejde nechat stranou. Vyhrabáno na zdroji, kde by to jeden nečekal.

Každopádně, tentokrát tu máme nadílku pro všechny fanoušky Star Wars. V tomto případě Srat Wars.Orson Krennic běžel, jeho plášť val ve větru "Val ve větru" by mohl být název historického románu týkajícího se boje Skotů o samostatnost. Ale vážně byl Krennicův plášť val? , jinou možnost neměl. Chudák plášť se musel stát valem. To je jak chudák Babiš, který se musel stát estébákem a pak musel vstoupit do politiky... Utíkal tak kam si myslel Plášť utekl a s ním i čárka..., že nikdy směřovat nebude do náručí rebelů. Je fakt, že Rebelové plášťů moc neměli.... Necítil lítost jen odhodlání, informace, které měl v rukou byli cené, Plášť má ruce? měly cenu jeho života. Informace, které měly cenu pláště, který byl valem ve větru... No, ano, byl sice antistatický, ale i tak nevím, kdo by chtěl informace ceny bílého antistatického pláště... Někdo by řekl, že to bylo zababěle Zababa byl nějaký černokněžník v Pohádkách o mašinkách, ale nevím, co to souvisí se Star Wars., ale ono to mělo pro toho muže v bílém trochu jiný rozměr. Pomsta, prospechsrství Co je to prospechsrství? Má někto Prostě Pech se Srstí? a i ten čirý strach o sebe se, ale postupem času změnili v něco vic. Ten strach byl dokonce životný. To už je zlý.

Do zvedajícího větru se muž v bílém otočil téměř jisté smrtí v tváří tvář. Není nad to, když má Smrt problémy se sebejistotou... Na jeho tváří hrál úsměv když prohlásil trochu chvastavě. "Jsem tam kde budu v bezpečí... A nemají tam čárky, chápu." Při těchto slovech stortrooper který na Krennice mířil odletěl, Ach tak, ten Stortrooper seděl na dopravním prostředku zvaném Krennica, který zjevně létal. ale bohužel zasáhl svůj cíl a ten se sesul k zemi. Pokud ti stortroopeři řídí stejně jako stormtroopeři střílí, tak se nedivím, že chudák havaroval. A ta Krennica asi nebude spolehlivým dopravním prostředkem.

Orson se probudil. Bolela ho hrozným způsobem hlava. Přemýšlím, kdy koho bolela hlava třeba příjemným způsobem. Popáleniny byli dost vážné, Tak tvrdé to nebylo, je tam měkké i. ale muž na lůžku se na to nesoustředil. Zabýval se svou budoucností.

~ o deset let později ~

Žalostně malo zbylo na povrchu z toho může Tak, hlavně že může... kterému kdysi impérium říkalo řediteli, admirále a v neposlední řadě pane. Jediné co zbylo z jeho uniformy byl car saka A car vší Rusi ne? z kterého se postupem let a činů stala vesta. Chudák car, ten dopadl hůř než Mikuláš II. a jeho rodina... A boty, které pozbyli imperionalniho lesku tak jako cely vzhled Orsona Krenicce. Tak vzhled cely, Orsona, nebo krenniky? Krennica je vlastně takový vesmírný moped. Ačkoliv u byla i představa, že se jedná o jinogalaktickou verzi Multiply. Léta ho neušetřili stáří, již tak šedá hlava byla prokvetlá ještě vice bílými vlasy. Tak šedými, nebo bílými? Jeho vzhledu není dominovaly vousy, "Není dominovaly" je špatný tvar. Chápu, že čeština mate, ale píše se "nedominovaly" které vsak nebyly zanedbané což bylo v rozporu s jeho vyzáží Vyzáž je asi tvrďácká vizáž... jinak. Orson vsak toto bral jako tichou, ale podstatnou vzpomínku na sebe sama i když ze začátku svou minulosti téměř pohrdal. Kůže na rukou léty nabyla karamelove barvy, protože nebyla ničím chráněna. Místo opasku na zbraň s chromovou sponou, přibyl kožený opasek černohnědé barvy a na něm světelný meč. ...COŽE? COŽE... Tak to se omlouvám, právě mne popadla neodkladná touha někomu něco... říct. A to něco by bylo nepěkné. Omlouám se, můj den nebyl dle mých představ a Krennic jako Jedi... No, prostě se mi chce křičet. Plášť a všechny ostatní věci spojené s imperialem Krennicem byli s doslova pohřbeny rebelem Krennicem. A nechce se jít pohřbít i autor?

~o osum let dříve ~ A proč ne rovnou třeba "vo vosum let dříve"? Hagrid píše fanfikce...

Ticho teto planety Chudák teta planety, takhle ji nezdvořile umlčet...bylo uklidňující, šelest bojů Chci vidět bojovou techniku, která šelestí... byl tak vzdálený a proto si ji vybral jako hrob svého já. Emo-jedi-Krennic. Mám dost...

Orson stal v závětří skály a odepínal si plášť, bylo na čase zbavit se nálepky toho co byl Ten plášť je na nálepku? a přijmout to co je není. Omlouvám se, musím jít restartovt logické obvody. "To co je není" je na mě moc.

Ke svému plášti měl vždy úctu, takže jej skládal opatrně, bylo to přeci to jediné co ho vždy odlišovalo. ...To zní jak nějaká romantická scéna. Po složení pláště jej však hodil do připravené a docela hluboké jámy kde už dávno leželi admirálské hodnosti a opasek. No, úplně vidím toho chlapa, který zničí život nejlepšího kamaráda,zabije mu rodinu, pro dosažení svých cílů jde přes mrtvoly, skoro se zadusí na vlastních ambicích, a pak se najednou jednoho dne vzbudí, a řekne si "Tak, teď na všechno kašlu, teď budu strašně emo, pohřbím svůj předražený plášť a odletím na Krennice a můj plášť se stane valem."

A však tomuto muži, který chtěl skoncovat s tím co byl a začít nanovo nestačilo. No, tuhle větu jsem si přečetla třikrát, než jsem ji pochopila. Sakra, používejte čárky. Zachraňujete životy! Takhle chci někoho zabít už teď a ne až po další větě... Impulzivitou sobě vlastni jednal. Rukávy jeho staré a ne tak bělostné uniformy zanedlouho skončili v te samé jámě. Ta uniforma nikdy úplně bělostná nebyla, to jen pro upřesnění.

Smrákalo se a chlad dopadl na Orsonovi ruce Padá chlad, něco si přej...,ale nějak ho nevylekal spise naopak.

A tak se dal do zakopávaní sam sebe. "Jdi se zahrabat, Křeníku. Tvůj Tarkin..." Všichni kteří ho v téhle době znali věděli, že to znamená úsvit nového bojovníka. Aspoň že ne Úsvit přímé demokracie...Teď mě pronásleduje představa ninja Krennica... Pomoc! Od těch dob se zrodil povstalec z duši rebela. Není náhodou povstalec současně Rebel?

Všeho schopný Orson Krennic.

~od prvního incidentu za patnáct let~ Co přesně je myšleno "incidentem"?

Hvězda smrti byla překvapivě klidná až téměř mrtvá. Ona někdy byla živá? Orson procházel nepovšimnut chodbami, nevyhýbal se znamim uzlům. To měkké i pominu, ale... On si vážně chodil po chodbách a motal si lodní uzel, ambulák...Nebylo proč jediný kdo by ho mohl v tuto chvíli překvapit byl Trakin. Nějaký "cool" název pro traktor? Tento muž se však v malém měřítku staral o někoho tak podřádného jako byl tento rebel. A co tím chce básník říci? Nebo aspoň takto vnímal sám Tarkin, reálně nebylo však nebezpečnějšího muže než byl Orson Krennic.

Jeho znalosti ho hnali koridory, Znalostní pohon, to je hustý. věděl kde najde svůj cíl, ale nebylo kam spěchat.


No, teď se to začalo rozjíždět. A další část bych musela hledat, a tak vám tu nechám takový krásný cliffhanger. To jsem zlá, co?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Trigatron Trigatron | 3. listopadu 2017 v 0:53 | Reagovat

No... myslím, že bez gramatických chyb a světelného meče je Krennic jen nicotná postava a až autor té fanfikce mu dodal duš... NE! NE! Prostě NE! To je hrůza! :-!  :-!  :-!

2 Hiro-chan Hiro-chan | E-mail | 10. listopadu 2017 v 14:59 | Reagovat

Oh bože...
*chvíli slzí, potom najde kapesník a pokračuje v psaní komentáře*
Tohle nešlo. Smála jsem se tak, až přišla sestra s tím, že jestli nepřestanu mlátit do podlahy a vydávat retardované zvuky, sebere mi noťas.
Plášť/val mě bude ještě dlouho pronásledovat v nočních můrách... :'D

3 Fritzi Fritzi | 27. listopadu 2017 v 14:15 | Reagovat

[2]: :D to ráda čtu!

4 Hiro-chan Hiro-chan | E-mail | 2. února 2018 v 13:37 | Reagovat

Mimochodem, ty skoky v čase jsou... Zajímavé. Možná to dává smysl, jenom mám moc málo mozkových buněk, nevím. Ale každopádně jsem se brzo úplně ztratila. :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama