Glosy - Výživná Kanibalka

29. března 2017 v 16:07 | Fritzi |  Fritzi, takovej rejpal
A glosy jsou zpět!
Tentokrát se netýkají žádného DW klenotu, ale jedná se o sousto exotičtější než všechna předchozí. Přichází zvrácenost, nad kterou by i doktor Lecter zaplakal. Přichází největší zločin proti lidskosti a dobrému vkusu.
Přichází Kanibalka!

Bon appétit, mes amis!
jak jsem jim utekla tak to bylo 8 lety Utíkala časem. Tuto schopnost by asi ocenil nejeden zločinec.. Tet mam Kolik má tet? Divím se, že je nesnědla. Nebo že tety nesnědly ji, s takovou gramatikou. nahlednutou kořist Nahlédnutá kořist? Jak to asi vypadá? Třeba by nám to dalo hned jiný náhled na tuto povídku a objasnila spoustu věcí. nařikala kanibalka
a šla se sní Jo, jo, sní ji, to se dalo čekat. skamaradit.Ahoj jsi sama budeme třeba kamošky ne?! Představte si tu situaci. Jdete takhle po parku, pohvizdujete si, užíváte si chvíli klidu... A ze křoví na vás vyskočí podivné individuum a ptá se "Ahoj, jsi sama?" Ještě štěstí, že se v mluveném projevu většina gramatických chyb ztratí. ok řekla kamoška Chudinka, zůstala asi opravdu sama, opustily ji i uvozovky. A tak tomu individuu odpověděla "Ok" a byly nejlešpší kamarádky. Ok, zajímavé. ale zeptala se kanibalky jak jse (Kde mám ruční šlehač na oči?) jmenuješ? a otpovjědela Lajlopol a ty Kdyby mě vlastní rodiče pojmenovali Lajlopol, tak asi taky jím lidi, a začnu s nimi. A játra každého, kdo by mi tak řekl, bych si udělala na fazolích a snědla je se sklenicí dobrého Chianti...? Sara Ha, normální jméno! Ano, kdybych se jmenovala Lajlopol, i taková jména by mi přiváděla touhu vraždit, i přes absenci čárky nad A, která má jménu dodat pravděpodobně exotický nádech..
Aha tak dem ktobě Saro? Proč. Proč mám touhu neustále zkoušet nové věci. Proč se sakra neučím a glosuji klingonštinu? ne nejdem nikdo tam není co se třeba projít a najít ztracené uvozovky a smysl povídky? ok Tak hledejte. tak šli Změna pohlaví? Je milé, jak autorky tohoto ražení myslí na transsexuály.hlubako Šli hlubako. Jak s jde hlubako? Slovník klingonštiny mlčí... k lesu a lajlopol vita hla obří tyč Odkud? Z kabelky, jako Hermiona?! a hodila jí po Saře! a Sara ondlela. Za celý život jsem nviděla nikoho ondlít, asi bych měla více házet po lidech obří tyče a sledovat jejich reakce. Po 12 minutach Ano, kanibalka zatím seděla, koukala na stopky a odpočítávla minuty. se zbudila a bila u ohnište zavazana na obřim smrku U ohniště na obřím smrku? Který magor by si dělal ohniště na stromě?.
Aona jse bala To je nějaká mantra, ne? Zní to tak. Aonajsebala....Lajlopol přiběhla a sirku hodila na ohnište vzala Sáru na obřiho hrnce jí hodila I se smrkem? Lajlopol, ty amatére, házíš lidi do kotle i se smrkem a ani je před úpravou nevykucháš? Uvědomuješ si, že ne všechny části jsou jedlé? a vařila v chadne vode začínala bít horka Chudák horek, byl na dně a ještě ho Lajlopol začala bít. na dne. A křičela o pomoc pomoc Účinnější je zakřičet o pomoc pomoc. To kdyby volání o pomoc bylo moc mainstream! aaa je tu kanybalka aaa momoc Některá slova mají své kouzlo. Nevím, co je to momoc, ale je to super slovo. pejsanku muj!!!!! Pes tě z toho ohně nevytáhne. #SorryJako neeee a Lajlopol slišela když řvala Tak kdo tedy řval? Já ten surrealismus asi nedávám A možná to je spíš vogonština..
A ona utikala s košiken a kackama prkví tam Fajn, co znamená "prkvit"? Google přkladač má vážné mezery... ! dala tam mrkev Tím tomu moc nepomůže. Člověk vařený v oděvu, nevykuchaný a nedochucený bude chutnat hnusně i s mrkví... Tedy, ne že bych měla vlastní zkušenosti! Nekoukejte na mě tak. a a dala do ohnište klacíky a usmala jse rostomile že bila mrtva A koho bila tentokrát? Začínám se v tom ztrácet. hnet šla s kýblem k potoku a vzala vodu a hasila a utrhla kousek masa a emmm užasní masíčko To má uvařené nějak rychle... A muselo to být hnusné. Ale co už. Sto lidí, sto chutí. Kdyby všichni chutnali stejně, si by to byla nuda. ale okolo šla Sáru matka a videla jak jí Sáru A nebyla to ještě před chvílí Sara? Poznatek, když uvaříte Saru, vznikne vám Sára. Ale nezapomeňte na mrkev.! byl to šok...A šla domu a tajila to. Ach ta rodičovská láska...Bala jse že neco zkazila ale jo tak zkazila a nemnela rada Saru Saru možná ráda neměla, ale kdyby ochutnala Sáru, třeba by změnila názor. si budou všichni řkat až to zistej. Hm... Dobrou chuť?
Všichni hledaly Saru mama mněla obavi že se to doví! Že ji ztratila? No, Bylo by mi podezřelé, kdyby se pátralo po dítěti a matka s tím nedělala nic....Ale mněla duvod Mněla, no fuj. proč to neřekla. Absenci čárek v této povídce neřešíme, ok? Ale pak šla za Lajlopolkou a řeklají nezabíjej mně!?! To je dramatické Najdete vraha své dcery, a pak mu řeknete "Nezabíjej mě!" ano ale proč jsi tu paní ? Že by abys ji nezabila? jenom že jsi zabyla Bylo to tvrdý. Proto tvrdý Y. tu holku to bila tva sestra! Ups. Hodina pravdy jako u Cimrmana? Ale nee to je hruza dekuju paní Je to hrůza, ale děkuji! Bože, na čem autorka jede? a jak vi to víte? hledala jsem jí ale videla jsem jí jak ji trhate hlavuano a vi ste kdo její mama i tva Vždyť to říkám, Hodina pravdy....0mg ano
ohřeju ti pak gulaš. "Jsem tvá matka. Zabila jsi svou sestru. OMG, ohřeju ti guláš." To si říká o dramatizaci! A kolik ti je lajlopolko 12. Lajlopolka 12 zní jako nějaká sovětská družice, to já jen tak.
Ano to de na tobě videt tak já zase du čau. Čau. Jak výmluvné rozloučení s vlastní dcerou, co žere lidi. Mami to mne tu nechaš???
ano co bis u mne delala? Taková normální rodinka.

Už toho mám plné zuby, je to jen těžko stravitelné, a autorku asi vyhledám a vykuchám zaživa.
Ale třeba se kdesi daleko, v jiné galaxii, v nějaké temné dimenzi, vyskytuje člověk, kterému se toto líbí.

Aneb ne - Mlčení jehňátek a třináctileté dívenky z Wodpadu opravdu nepatří k sobě...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mira XI. Z Omikron Ceti alias Nějaká Ufounka Mira XI. Z Omikron Ceti alias Nějaká Ufounka | E-mail | Web | 9. dubna 2017 v 14:06 | Reagovat

Předhodit Lajlopolce!!! :D Ať ji taky sežere s prkví a mrkví.

2 Kajka Kajka | 24. června 2017 v 17:30 | Reagovat

Lajlopol. Co to je.
Jinak super je slabé slovo, válela jsem se smích po zemi :-D
PS: Co se týče ankety... Nemá to být Paul McGann? :-)

3 Lajlopolka's hater Lajlopolka's hater | 30. července 2017 v 16:42 | Reagovat

Tak to je solidně zprkvený.
Na to si musím ohřát guláš..

4 Fritzi Fritzi | 10. září 2017 v 12:03 | Reagovat

[2]: Sakra, má! :D  Díky. Geprd jede.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama