Glosy: Jsem těhotná!!! (Ano, ono se to množí...)

9. prosince 2016 v 12:32 | Fritzi |  Fritzi, takovej rejpal
Moje ego utrpělo veliký šok. Je na čase si ho zhojit na nějaké nebohé povídce z Wodpadu, nemyslíte? A rovnou na nějaké z mé oblíbené éry. Glosy jsou zpátky, tentokrát v oranžové!

Vezmu pouze část této výživné záležitosti, a to z konce, takže je to strašlivý spoiler. Ale o nic nepřicházíte - Je to tradiční shipperská fanfekce o náhodné mladé dívce, která je ve vztahu s jedenáctým Doktorem.
Popis už je výživný sám o sobě:

18letá Laura Mcafield žije s otcem na malinké planetce zvané Ryxon. Od 18 let pracuje na planetě obíhající tu jejich-Planeta příběhů. Jsou tam jakési paralerní vesmíry. Její život je jen práce a práce, dokud nepotká Doctora.Jsem těhotná!!!

S Doctorem jsme jeli na svatební cestu na Titanik. Ve vesmíru Kde jinde taky, když vesmír je všude kolem?. Nejdřív jsem do myslela že to bude jako ma zemi Má zemi? To je něco jako... zvolání? Nějaká variace na Mou vlast, nebo jen prachsprostý geprd??, ale Doctor vesmírný Titaniku Nějak tu nekorespondují podstatná jména s těmi přídavnými. Správně by bylo, že nezachránil vesmírnou Titaniku. už zachránil a to pro mě a znamenalo nudu Nuda! Nic se neděje, vesmír se neřítí do záhuby, co já jen budu dělat? Zkus střílet do zdi, takového Sherlocka to asi baví..
Netušila jsem co Doctor celé dny dělal, ale v noci jsme byli spolu . Za ten týden jsem stihla projít celou lod. <-Tato věta je gramaticky správně.. V každé místnosti ať byla piná jídla nebo to byli lázně jsem se zastavila . Po návratu domů (dům Amy a Roriho - Rori... To bude asi nějaký hodně barevný a hodně ukecaný papoušek, který pořvává na návštěvy oplzlá hesla. Nebo mi to tak aspoň přijde.) jsem si šla lehnout, protože bylo celkem pozdě a já byla poslední dobou unavená. Ani nevím jestli šel Doctor se mnou, ale ráno jsem se v posteli probudila sama. Netrvalo dlouho a zjistila jsem že jsem sama v celým domě Aspoň jí zbyl celý dům a ne jenom část.... Pro hledala a ne použila jsi správně před ponu... jsem každou místnost. Byla jsem i ve sklepě kde Doctor zaparkovával TARDIS. Nikde nikdo. Dny ubíhaly pomalu. Z nudy jsem všechno prerovnávala a čistila Ten pocit, když už nuda člověka dožene k něčemu tak zoufalému, jako je úklid.... Občas jsem se koukla na tellu A Tella bude asi nějaký malý chlupatý pejsek, jméno vzniklo zkratkou z oblíbené pochoutky Nutella a když jsem v noci uslyšela zvuk podobný TARDIS běžela jsem do sklepa. Bylo to už pět dní a já konečně přišla na to proč se mi dělá tak blbě a že mi vynechala menstruace. Protože byl dům prázdný, papoušek Rori uletěl a pozorování Telly asi nebyla dostačující činnost?Byla jsem těhotná. Kéž by tvé dítě zvládalo pravopis lépe než ty...
Cítila jsem se úpině jinak při představě čárka při představě, že v domě bude dítě, emigrovala... že je uvnitř mě nový život. Byla jsem z toho občas trochu na měkko, ale to mohlo býti tou samotou. Až se to narodí, bude se jí po samotě ještě stýskat. Tři dny od zjištění mého těhotenství jsem uslyšela zvuk odemykání dveří. Seděla jsem v kuchyni a ve dveřích se objevila Amy. Bác! Najednou se objevila... Oči měla opuchlé od pláče. Plačící Amy tu asi funguje jako plačící anděl. Prostě se najednou někde objeví. Přišla i River. Rori šel asi rovnou do práce. Jak by nebyly problémy se zaměstnaností, když práci dostává papoušek?
"Co se děje?" zeptala jsem se. Něco se stalo určitě. Něco se děje pořád. "Doctor." Ten se taky děje pořád, ke smůle jeho nepřátel. zavzlykala Amy Zavrtěla jsem hlavou. Nechtěla jsem myslet na nejhorší. Ale to by tam jinak byl. Vstala jsem a šla mlčky k sobě do pokoje. Asi nějaká psychická porucha, způsobující přehnanou reakci na jistá slova...
Po necelých dvou hodinách co se mi podařilo usnout vtrhl do pokoje Rori. Byl opilý. Papoušek ochlasta? Sedl si vedle mě na postel a jednou rukou mě objal. Papoušek má ruce? Fakt? Asi vážně nejsem biolog.
"Představ si! Doctor neumřel!On se zmenšil až sevešel do robota co vypadal jako on a neumřel. Vidíš nic mu není!" řekl Rori/ pak usnul. Proč je tam to lomítko? Je to, že Rori usnul, ve jmenovateli?
Pomalu jsem ze sebe dundala Nevím, co znamená slovo dundat... Ale evokuje mi to něco jako "žužlat" jeho ruku a vyšla z pokoje. Moc jsem nechápala tady čárka taky emigrovala o čem vlastně mluvil, ale Doctor byl naživu a to bylo to hlavni.
Seběhla jsem po schodech. Amy s River seděli u stolu Píši měkké I, protože ta děvčata jsou muži? a o něčem si povídaly Už se přeoperovaly zpátky. Amy se už usmívala. Sedla jsem si k nim. Rozhodla jsem že jim to řeknu. Čárky utekly všechny!
River mi nabídla víno. "Já nepiju a ani nemůžu." řekla jsem
"A proč nemůžeš?" zeptala se Amy
"Jsem těhotná!" vyhrkla jsem rychle Ony utekly i tečky... To já si víno ráda dám...
To už se přibelhal Rori a opět mě obejmul jednou rukou. Ne, vážně, vám jméno Rori neevokuje papouška? "A kdo je otec?" zeptal se
"No hádej." odbila jsem ho a sundala si jeho ruku u mého ramene. "Už vím Doctor! Je to Doctor! Doctor je otec Promiň Lauro ale to se nedalo přeslechnout." Začal vyřvávat na celý dům.Tak proč se ptá, když to ví? Pak se svalil na gauč a usl. Amy mě objala. Měla z toho velkou radost i River.

O devět měsíců později

"Au! Ne ne nenene!" opakovala jsem pořád dokola zatímco jsem vylézala ze sprchy. To muselo být zajímavé poslouchat. Rychle jsem se oblékla a sešla schody (v rámci možností). V rámci možností rychle? V rámci možností sešla schody? Ví bůh... "Amy, zavolej Rorimu. Mimi jde ven!" Doufám, že se včas vrátí domů. Amy Popadla telefon a vybočila Roriho číslo. Najednou někdo zaklepal na dveře. Do kulhala jsem ke dveřím, otevřela je a tam stál Doctor. Napřáhla jsem se. Na chvíli jsem se pozastavila, ale stejné' jsem mu jednu vlepila. "Auuu! To bylo za co?" otřel si červenou tvář. A ZA CO byla tato povídka? "Devět měsíců" odpověděla jsem naštvaně.
Omluvte mě, taky jdu někomu vrazit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sweeney Todd Sweeney Todd | 9. prosince 2016 v 14:06 | Reagovat

Super 😂. Mám teď takové rozporuplné pocity. Ztrácím víru v lidstvo díky této povídce, na druhou stranu ji zas nacházím v glose. No, vlastně ne v lidstvo. Zbývá mi už jen víra v Mastera.

2 Fritzi Fritzi | 9. prosince 2016 v 17:14 | Reagovat

Hehehehe! *ďábelský smích* :-D

3 Amy (Pond no more) Amy (Pond no more) | 9. prosince 2016 v 19:38 | Reagovat

Bože, tahle povídka mě děsí snad ještě víc, než sonická... Ehm, víš co :-D ovšem glosa opět dokonalá!

4 Ondra Ondra | 9. prosince 2016 v 23:09 | Reagovat

Jak vybočíte něčí číslo?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama