Glosy: Hrůzyplný Příběh Doktora

13. května 2016 v 22:07 | Fritzi |  Fritzi, takovej rejpal
Stydím se... Moc, moc se za sebe stydím. Měsíc neaktivity, druhý měsíc neaktivity, a teď to asi musím nějak dohnat. Možná sem hodím i něco vlastního a více či méně inteligentního. Možná taky ne - tentokrát si přece musím vylít svou frustraci na nějakém nebohém mývalovi. Toto je podle mě klenot, srovnatelný s Vidrailem.Doctor běžel ke konzoli v TARDlS a zavolal na Amy a Roryho.Autore, gratuluji, první větu máš gramaticky správně. Tak nám neusni na vavřínech.Tak kam to bude ten to krát. On na těch vavřínech neusnul. On na nich rovnou umřel. A otazník, koukám, taky.Třeba na 2 nejhezčí planetu To jako na DVĚ nejhezčí planety? A nebo se zde ta dvojka vloudila pouze za účelem rekreace? ve vesmíru Apalapučia. Apalapučia je ta planeta, nebo ten vesmír?Doctor zatahal za pár páček koukl na obrazovku a viděl hodně tmavý a hustý les. Těch je ve volném kosmu hodně, no. Letíte, a můžete se kochat pohledem na hustý lesní porost... Zkrátka, Doktor nějak zapomněl přistát, nezdá se vám? Vyhlédl ven a uviděl kentury Co je to kentura? To je asi nějaká blbá ryba... jak probíhají kolem TARDIS Pobíhají, aha... Vidíte, jak jsou ty ryby blbé.Doctor se podíval na Amy a Roryho. Kde to jsme?? Řekl. Někde, kde se nepoužívají uvozovky a česká gramatika. Tedy, tam je pravděpodobně autor.Všichni tři vyšli z TARDIS a Doctor ii zneviditelnil.Vyšli od TARDIS Děkuji za tvou snahu nám vše pro ujasnění zopakovat, autore, ale my nejsme jako ty - nám to stačí říci jednou. a našli vyšlapanou cestička Oni totiž dobrá Čecha býti. a šli podél ní. Najednou uviděli malou hájenku a za ni obrovský hrad. To už tak bývá. Chatka a za ní hrad...Amy se podívala na Doctora a zeptala se Je to to co si myslím?? Ano Amy vitej v Bradavicích Doktor najednou zázrakem ví, kde jsou. Podivné. Náhoda? Nemyslím si. ( Děkuji za přečtení další čast bude brzy )

Bohužel, další část (kratce ostravsky "čast") byla.
Všichni tři se vysraly kolem hájenky do hradu. Hele, asi jim tam vypadlo r... To se stane, překlep. Stejně jako se z Roryho najednou stala holka...Zrovna byl konec roku a Doctor Amy a Rory šli za Brumbálem zeptat se na místa Lidi běžně jezdí na výlety, aby se tam ptali na pracovní místa. A všichni tři evidentně museli umět velice dobře čarovat.Doctor se ujal profesora astronomie To je dojemné. Profesor astronomie neměl kam jít a Doktor byl té lásky, že se ho ujal. a Rory nemocničním doctorem A madame Pomfreyová skončila na pracáku, chudinka...,ale pro Amy nebylo žádné místo. Aspoň si měla chudinka Pomfreyová z ošetřovny na tom pracáku s kým povídat. Doctor šel do lesa pro TARDIS a Rory a Amy šli do jeho kabinetu (od Roryho). Teď nějak nevím, kdo šel odkud kam, ale... To pochopím později. To by byl dobrý logický příklad na testy studijních předpokladů. Doctor přiletěl se svou TARDIS do jeho ložnice Do čí ložnice? a zneviditelnul ji. Nové sloveso - zviditelnout? Byla noc a všichni šli spát. Aha, tak proto Doktor stěhoval TARDIS, aby mohli jít spát. Teď už to všechno dává smysl! Ehm.Ráno šel Doctor učit Rory Takže ano, z Roryho JE holka! na ošetřovnu a Amy se šla podívat na Pamfrpálový zápas. Pamfrpál je nějaký upgrade?Uprostřed zápasu spadlo z koštěte 5 dětí a měli ruzné zranění.Zlomeniny,modřiny,boule na hlavě .Takže Rory měl co dělat,aby to zvládal. Hlavně ty modřiny a boule musely být pro člověka s medicínským vzděláním obzvláště tvrdý oříšek. Mezitím Doctor a Amy šli do TARDIS pro pár věcí,ale najednou se TARDIS začala přenášet pryč.
Najednou přistáli a Doctor vykoukl ven.Doctor jenom uslišel Co znamená "uslišet"? "Ahoj zlato" a už věděl kdo tamje.Amy vykoukla a uviděla velkou vesmírnou lod'. A hele! Loď tam byla, a řekla mu "Ahoj, zlato!" River začala říkat Doctorovy o co se jedná. Nezúčastněný čtenář by se ptal, proč se ta loď jmenuje Řeka, a proč ho oslovuje zlato... A v neposlední řadě nad gramatikou. Tato vesmírná lod' měla velice nebezpečného pasažéra a tím byl Plačící anděl. Asi, chudák, četl tuhle povídku. River řekla že loď přistála přímo nad podzemním chrámem Aplanu.Doctor začal vysvětlovat Amy. Amy je taková podivná osoba, musel ji River pořádně vysvětlit, aby ji pochopila...Aplanové jsou bytosti s dvěma hlavami říkál že jim byly zakázány svadby samy ze sebou ale asi byly těžké rozvody vtipkoval chvilkama o nich. Vtipkoval o rozvodech? O hlavách? O Aplanech? O Amy? Rozhlédl se kolem sebe a viděl ještě jednu lod'.River začala vysvětlovat že to jsou vojáci kteří mají pomoct najít a eliminovat autora povídky (doufám).Doctor řekl dobrá šli k bráně a modulum z výbavou. Spěte sladce, uvozovky...Vojáci dali dynamit ke dveřím. Asi jim nešly otevřít...Amy šla s Doctorem a River do jednoho modulu podívat se na nahrávku Anděla.
Doctor s River odešli se bodívat na další záznamy o andělech.Mezi tím Amy koukla na stul Zase ta ostravština... a spátky To měly být asi splátky...na záznam,který měl 4 vteřiny a anděl se pohnul. Jaký splátky, jaký záznam, jaký anděl? Tohle je horší než dadaismus...Mezitím Doctor četl v knize "Co pojme obraz anděla stane se andělem". To zní jak název románu z červené knihovny...Najednou se v modulu s Amy zamknou dveře.Doctor si toho všim a běží za ní buší na dveře a řve na Amy ať se kouká pořát na toho anděla. "A koukej na něj pořát!" - doufám, že na něj pořála...Tak Doctor skoušel otevřít ,ale nešlo to. Má to být "skousat", když už... Nedivím se, že to nešlo, kousáním se otevírá těžko.Amy protože byla chytrá tak ji napadlo vypnout obrazovku a jít číst něco lepšího.... Milá Amy, to mě napadlo už dříve, ale přece nepřipravím své čtenáře o glosy. jakmile anděl zmizel odemkli se dvěře To by museli být TI dveři, aby se ODEMKLI... Jen taková poznámka....Najednou uslišeli ránu a vojáci zařvali mužeme dovnitř. Já jsem tak ráda, že tohle byla poslední věta...

Za škody na zdraví způsobené článkem neručím já, ani ministerstvo zdravotnictví.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ubauba Ubauba | 12. června 2016 v 9:47 | Reagovat

Tohle je zločin proti lidskosti! Vzdávám Ti čest za přečtení bez glos...

2 ShutUp ShutUp | 25. září 2016 v 9:16 | Reagovat

"Toto je podle mně klenot, srovnatelný s Vidrailem."
Dáme si takovou hru. Najdi pravipisnou chybu!

3 ShutUpExterminator ShutUpExterminator | 16. října 2016 v 21:48 | Reagovat

[2]:Dáme si takovou hru. Poznej Matěje Bělohoubka podle přezdívky. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama