Glosy: Vesmírné rande s Exploitedem

28. ledna 2016 v 17:27 | Fritzi |  Fritzi, takovej rejpal
Tentokrát nechám na pokoji chudáky Whoviany a vrhnu se do temných vod každodenních životů teen girls. Možná to nebyl dobrý nápad. Možná mě to bude stát život.
Ale pro své čtenáře se obětuju a přináším další pikantní pastvu pro oči.

"Vesmírné rande s Exploitedem" mě zaujalo už jen svým vpravdě bizarním způsobem rozdělelní kapitol:
Takové... umělecké, že ano. Co taky čekat od pendreku.
Máte-li dosti odvahy, čtěte dále.

Začalo to 26.června před utuberingem. Nechci vyprávět o ostatních youtuberech proto začnu u Exploiteda jsem do neho zamilovaná ne že bych každy večer přemýšlela nad tím jaké by to bylo kdybych si to s Petrem rozdala ale je hrozně rozkošnej hlavně se prosím nauč psát čárky já vím že ho tak miluješ až už ani nejsi schopna najít tu čárku na klávesnici ale čtenářům ten jeden pitomý znak dost ušetří práci děkuji za pochopení

26.6 2015 Po vysvědčení! Jo, tak to my jsme museli chodit do školy až do 30. června. Myslím, že tady budu hodně tvrdá. Hehehehe.
Právě je něco málo po desáté a jsem doma, doma už čeká rodina připravená odjet na nádraží. Pospícháme do auta protože bydlim 4.h Za prvé: ta tečka tam být nemá. A za druhé, odkdy je hodina jednotkou délky? od Prahy. Jako každý jiný jsem si stáhla 100 000 000 písniček chci tvoji paměťovou kartu, děvče a bez wattpadu a kynedrilu Má kynedril něco společného s kynologií? To možná bude pro psy, ne? bych se neobešla, proto jsem radši ani ve škole neobědvala, protože mně k jídlu stačil ten Wattpad a kynedril. Jo, to dává smysl jestli se dá říct v 10.h oběd ale tak ok. že? Co tímto chtěl básník říci? Desítka je symbolem úplnosti. Deset bylo božích přikázání. Deset bylo ran v Egyptě. Možná tím chce autor naznačit svou touhu po nalezení životního partnera, a dosažením tak úplnosti. A nebo také úplného zabití čtenáře.

V Praze v hotelu
Jsem si vybalila To sdělení je tak životně důležité, že muselo být použito klávesy ENTER. To zdůraznění je zcela na místě. Žádný mainstream člověk si přeci nevybaluje.
Bylo kolem třetí hodiny odpoledne a ja se chtela projít po praze prome "prome" je údajně výraz z galicijštiny. jeho překlad mi však Google nevyhodil neni Praha žádnou novinkou chtela jsem s rodinou ale oni nechteli tak jsem se vypravila sama protože se nevyznam v tramvajich tak jsem nasedla na random vlak a prostě jsem jela... To se tak prostě dělá. Když se nevyznáte v MHD, tak sednete do náhodného vlaku, ve kterých se stoprocentně vyznáte lépe, že. To dává smysl. Měla jsem sebou pár stovek ale ty jsem si chtela nechat na utubering. Nepsala nic o tom, že by si kupovala jízdenku. Možná těch pár stovek bylo na pokutu, heh. Měla jsem hlad skakla Zajímavé časování slovesa "skákat". Nebo spíše "skakat?" V minulém čase v mužském rodě by byl tvar 3. osoby "skakl". To zní jako zajímavý neologismus. jsem do Kfc a po nekonecne plnem hrnicku "nekonečně plný" bude asi básnický přívlastek. Či katachréze. asi nehake Tohle je prý javánština. Význam opět neznámý. čisté vody s bublinkama jsem potrebovala AKUTNĚ curat. Perlivá moč, kdo by nechtěl

Dohajzlu?! Tak kam jinam, ne? jsme civilizovaná společnost.
25.kč za posranej záchod? Nechci vědět, kolik by musela zaplatit za čistý.
Šla bych do prirody ale nebyla tam, To zní skoro jako apelování na čtenáře, aby chránil přírodu. Aby bylo kam chodit, v případě, že záchod bude moc drahý. nezbyvalo mi nic jineho nez zaplatit 25.kc

150kc. v pr*ely! Stejně jako v obsahu, i tady se projevují autorčiny matematické vlohy. A nejsem si jista, zda má cenu cenzurovat slovo prdel, když výše použila "posranej" a "hajzl". Kdyby se raději vykašlala na hvězdičku a napsala to správně.

Aby to nebylo malo dostala jsem kramy... To jsme taky všichni potřebovali vědět. -.- tak nejak cekala jsem to no... Opět oblíbený prvek wodpadkářů - Yoda style.

200.kc v pr*ely. A to jsem zatim prijela. Asi zavedli pokuty za debilitu. To náhodou není špatný nápad.

Hello Bonjour, a co?


Luite! Tohle je prý rumunsky. Význam opět neznámý. Autorka zná evidentně i ta nářečí, o kterých Překladač nemá zdání... :D Dnesni dil o nicem Jak jsi na to přišla? ale priste uz se v tom zacne motat Explo a zazijou něco co oba necekali :* Ta pusinka je rozkošná. Tak sladká, jako dalecké "vyhladit, vyhladit"


2. pol. 1. dílu a druhý díl Povšimněte si prosím toho uměleckého rozdělení kapitol.

Nějaké peníze si musím nechat na utubering, s mím štěstím a s mím pravopysem jsem se rozhodla že se vrátím zpátky domů další random tramvají Nebyl to posledně vlak? nejsem v Praze úplně poprvé, mám nějaký přehled o tramvajích. A nesedla náhodou do toho random vlaku, protože se nevyznala v tramvajích? EXPLAIN!Revizor!!! myslím že plný nadšení čekal ze pojedu na černo myslím si ze na to čekáš i ty! Občanko, já už raději nic nečekám. špřišel s vážnou tváří Jak se špřiší s vážnou tváří? Už ani to slovo "šprišet" nedokážu říct s vážnou tváří! už chtěl vyslovit "jízdenku prosím"
A ja na něho s pockr Ani toto slovo google nezná... faceem Tohle taky ne. "hodila" open kartu jako bych byla jediná co ma opencard...... Takže si to shrneme. Přijela, sedla do náhodně zvoleného vlaku a dojela bůhvíkam, vzhledem k ceně WC až do Německa. Poté šla 8x na záchod a vrátila se zpátky tramvají, ve kterých se najednou vyznala. A pokud byla v Německu, jak jí mohla platit Open Card?
27.6 2015 Utubering
Zvoní mi budík ale né že bych si ho nastavila mam ho jeste od pátku... Tak někdy sis ho nastavit musela, ne? Pokud ne, toto by se mělo jmenovat Záhada tajemného budíku. Vsichni jeste spi a ja si du dat kybel To je překlep ve slově "kyber"? Kyber piškot... Nějaký upgrade, beztak. piškot s litrem kakaa. Litr kakaa... Tady si někdo žije. Přemýšlím, ve kterém z pražským hotelů byly a na kolik by ten litr kakaa asi vyšel. To už je docela vysoká matematika.
Skočím do sprchoveho kluzkeho koutu a sletím na zem.... No, já uz asi blbší nebudu. Chvíle upřímnosti. Ale umyla jsem se, máma je vzhůru
Já: Mami? ................ Mamiiiii! Pomoooooc! Invaze teček!
Máma: Neřvi!
Já: Mami? (Přicházím)
Máma: Co??? (Jakoby měla h$no v hlavě) Dotaz: Co je to to h$no?
Já: Kdy vyrazíme? (Jako bych měla h$no v hlavě) Další neologismus. Kam se hrabe Čapek, přátelé.
Máma: Nevím
Já: a kdo by to měl vedet?
Máma: Ty!
Ja: Já? ... Ok. V 9:00
Máma: Neeee! Maminka má asi nějakou... nonafobii? To je fobie z čísla devět.
Stejně je to na dvě věci, kdy tam máme být nám neřekli!
Tak napíšu na Ask.fm.. Hmmm "tam tak ted nekdo bude" :/ Ask moc neznám, ale neptají se tam lidi náhodou vás?
Nevím dilema!!!!! Je to jedno vypadnem v deset a .
Pro lepší prospěch vašeho zdraví Ano, aby vám zdraví náhodou nepropadlo. Nejlepší by bylo, kdyby zdraví prospělo s vyznamenáním... bych vam radsi nerikala co jsem si vzala na sebe ale protože jsem bitch, tam vam to reknu ale pro jistotu si to nepredstavujte... A co chtěl básník říci tímto?

Ahoj moje bitch xD ne dělám si prču ;D Uf... Takže toto není myšleno vážně? Napište jak by ste si představovali moje oblečení a jak si predstavujete pokračování. Řekněme, že raději žádné. Kromě toho.. Kde je ten vesmír? To rande a Exploited? V tomto díle ještě bohužel nebyl explo jen chci aby to nbylo delsi ne na 3.dily Tak to akorát rozdělíme do více částí. Typické. tak pište :) Neměl by psát spíše autor? prominte za chyby je to na rychlovku je to celkem o h$ně, ale snažila jsem se aby to bylo vtipné :) Snaha byla marná. Aspoň mám ten dojem.

Poslední díl, který se nazývá Část pátá, jsem bohužel ani nebyla schopna dočíst. Až dostanu neomezený regenerační cyklus, možná se na to vrhnu.
Tak se tu mějte. Jdu adoptovat štěňátka.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Daky Daky | 28. ledna 2016 v 18:04 | Reagovat

Wau, opět mě to dokonale pobavilo a rozjasnilo den, no spíše noc, že? Nicméně. Lehce se bojím o zdraví autorky tohoto díla, tohle přece nemohl psát nikdo střízlivý. Ke všemu jsem měla za to, že se open card používají v Praze kvůli metru, avšak pražák nejsem, já žít ve městě s islámisty. A né kvůli tramvají D: A co když tím vlakem chtěla říct Metro, ale tam odkut pochází slovo metro, neznají? D: Je tu tolik nezodpovezených otázek. Třeba to, když zařvala na svojí maminku, tak proč se neprobudili i ostatní členové rodiny? A proč to bylo následně psané formou SMS? Aaa... Autorka nám sem dává spoustu otázek a když spadla ve sprchovém koutě, to se jí nic nestalo? Vždyť sprchové kouty jsou malé, teda co já vím, tak se mohla aspon o něco praštit.
Hej, ale jako fakt, občas by mě u autorů zajímalo v jakém vesmíru žijou, tohle prostě nejde z rukou normá... em člověka na úrovni, já jsem člověk na úrovni, já na to mám papíry. (Pokud se výskytní list počítá jako to, že patřím k těm normálním, že?) Chňach, ale zpátky k tomu celkvě i s tvými úžasnými poznámky. Osobně ty tajné šifry, by se dalo rozlušit, jako nechvalně známá věc, která se po velké potřebě válí v záchůdku. Jo, ale i tak, je tu děsně moc otázek... To by mě zajímalo zda nám na ně autorka brzy odpoví... :D JInak jak moje maličkost už psala nahoře, opět skvělé, takže Chcu další glosy :>...

2 Fritz Fritz | Web | 28. ledna 2016 v 18:17 | Reagovat

[1]: Děkuji mnohokrát! Také já čekám na brzké vyjádření autorky. Také je mi záhadou, jakým způsobem ráčí přemýšlet, ale nejsem psycholog (a nikdy, doufejme, nebudu), takže to asi nezjistím.
Taky jsem si myslela, že by to bylo pejorativum pro slovo "výkal", ale to je přece na 5 písmen! tady ta Šifra mistryně Pendreku má písmena pouze 4.

Tak či tak, taky by mě upřímně  zajímal zdravotní stav autorky a zda je vůbec ještě naživu. :-D  :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama